آموزش برنامه نویسی اسکرچ

سیاست حریم شخصی شما چیست؟

برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین کودکان، آنچه را که در طول آموزش برنامه نویسی اسکرچ فرآیند ثبت‌نام جمع‌آوری می‌کنیم و آنچه را در وب‌سایت عمومی می‌کنیم محدود می‌کنیم. ما اطلاعات حساب را به کسی نمی فروشیم یا اجاره نمی دهیم. می توانید درباره صفحه سیاست حفظ حریم خصوصی ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

آیا راهی برای استفاده از Scratch بدون شرکت آنلاین وجود دارد؟

بله، برنامه Scratch به شما امکان می دهد پروژه های Scratch را بدون اتصال به اینترنت ایجاد کنید. می‌توانید برنامه اسکرچ را از وب‌سایت اسکرچ یا فروشگاه برنامه آموزش برنامه نویسی اسکرچ دستگاهتان دانلود کنید.

کلاس های برنامه نویسی سرگرم کننده اسکرچ برای بچه ها

برنامه نویسی Scratch که توسط MIT توسعه یافته است، یک راه عالی برای آشنا کردن بچه ها با برنامه نویسی کامپیوتری است زیرا از بلوک های ساده کشیدن و رها کردن به جای نحو پیچیده استفاده می کند. این بدان معناست که بچه‌ها می‌توانند روی یادگیری مفاهیم اصلی کدنویسی و منطق تمرکز کنند، در حالی که از اشتباهات تایپ ناامید نشوند.

با این حال، همه روش‌های یادگیری اسکرچ برابر نیستند. ایرانیان سایبر یادگیری کدنویسی به جای نوشتن چند برنامه بیشتر در مورد توسعه تفکر محاسباتی، خلاقیت و تفکر انتقادی است. برخلاف بسیاری از کلاس‌های کدنویسی Scratch که در آن‌ها به بچه‌ها ورق کاغذ داده می‌شود و آموزش برنامه نویسی اسکرچ از آنها خواسته می‌شود دستورالعمل‌ها را دنبال کنند، با گروه کوچک ما، کلاس‌های چت ویدیویی زنده، تنظیمات تعاملی، و سبک آموزش مبتنی بر پرسش، معلمان بچه‌ها را از طریق یک فرآیند روشن‌گرانه از خلاقیت و خلاقیت راهنمایی می‌کنند. تفکر، حل مسئله و تسلط بر مهارت های تفکر محاسباتی. بهترین دوره برنامه نویسی اسکرچ برای بچه ها را تجربه کنید و تفاوت را ببینید!

اگر فرزند شما تازه وارد اسکرچ شده است، با کلاس مقدماتی کدنویسی اسکرچ شروع کنید. سپس به واحدهای 1، 2، 3 و در نهایت، واحد 4 برسید. اگر کودک شما واقعاً Scratch را دوست دارد و می‌خواهد بازی‌های Scratch بسیار پیشرفته بسازد، از Unit 4 استفاده کنید. سرگرمی لازم نیست در اینجا متوقف شود! پس از تکمیل این برنامه Scratch، باشگاه کدنویسی Scratch ما را بررسی کنید تا مهارت های جدید خود را هر هفته به کار ببرید و با یک چالش سرگرم کننده جدید مقابله کنید تا چیزی عالی خلق کنید. Scratch Jr ابزاری برای شروع کودکان از 5 سالگی شیرخوارگی و حتی تا دوره اول ابتدایی (بین 5 تا 7 سالگی) در زبان برنامه نویسی آموزش برنامه نویسی اسکرچ بلوک به شیوه ای سرگرم کننده و بازی است.

اسکرچ جونیور اقتباسی از زبان برنامه نویسی اسکرچ است که در آن رابط کاربری و برنامه نویسی برای ساده تر کردن آن بازطراحی شده است و آن را با ویژگی ها و نیازهای کودکان خردسالی تطبیق داده و اطمینان حاصل می کند که با رشد شناختی، اجتماعی و شخصی آنها مطابقت دارد. و احساسی عملکرد آن بسیار شهودی است زیرا از طریق اتصال، گویی یک پازل، بلوک های برنامه نویسی گرافیکی، کودکان می توانند داستان ها یا بازی های تعاملی خود را ایجاد کنند.

از طریق اسکرچ جونیور، کودکان نه تنها برنامه‌نویسی را یاد می‌گیرند، بلکه یاد می‌گیرند که تفکرات خود را سازماندهی کنند، خود را بیان کنند، مسائل را از طریق دنباله‌ای منظم آموزش برنامه نویسی اسکرچ از دستورالعمل‌ها حل کنند، استراتژی‌های شناختی را برای برنامه‌ریزی، سازماندهی، تجزیه و تحلیل، بازنمایی و … با استفاده از منطق ریاضی یا … سواد به شیوه ای کاربردی و معنادار.

Love means teaching programming to children, I hope I can help you programming to children and teenagers.

Love means teaching programming to children, I hope I can help you programming to children and teenagers.