بازی برنامه نویسی کودکان

بهترین از آنجا که: از آموزش و پرورش غول بازی برنامه نویسی کودکان فیشر قیمت برای شما آورده است، فکر می کنم و بدانید کد یک ستون یک بازی تعاملی که برای بچه های جوان برای کشف و اکتشاف جهان از برنامه نویسی طراحی شده است.

با یک خون اشام ناز و غیر قابل مقاومت به عنوان رهبری از این بازی، بچه ها قادر به کمک به او غذا خوردن، بازی، و پیش از طریق موانع مختلف خواهد بود، در حالی که همه در حال گسترش منطق و توالی مهارت های خود را، و همچنین توانایی تشخیص تعداد و حل مسئله است.

چه حتی بیشتر هیجان انگیز برای پدر و مادر این است که بیشتر کودک بازی می کند خود را، بیشتر آنها یاد بگیرند! هر سطح در پیچیدگی به عنوان پیشرفت بازی افزایش می دهد.

4. کد و ربات ماوس فعالیت مجموعه

کد و ربات ماوس فعالیت مجموعهبهترین دلیل: بازی برنامه نویسی کودکان کد و ربات ماوس فعالیت مجموعه یک راه بدون صفحه نمایش برای آموزش مهارت های برنامه نویسی بنیادی به حتی کوچکترین از برنامه نویسان است. این شامل دو طرفه برنامه نویسی کارت، برنامه ریزی ربات ماوس، گوه پنیر، و یک فعالیت خاص راهنمای که اجازه می دهد تا بچه ها برای ایجاد مسیرهای پیچ و خم بی پایان برای ماوس خود را.

هنگامی که پیچ و خم خاص خود را دارند ایجاد می شود، بچه ها راه اندازی کارت های برنامه نویسی به دستور ماوس خود را به کجا برود. ماوس می توانید حتی تا نور، صداها، و ویژگی های دو سرعت مختلف، نگه داشتن بازی تعاملی و جذاب.

5. زنبور عسل ربا

بهترین از آنجا که: زنبور عسل ربات برنامه به طور بازی برنامه نویسی کودکان

خاص به کمک طراحی شده کودکان خردسال ایرانیان سایبررشد مهارت های برنامه نویسی خود و توانایی های توالی از طریق استفاده از یک بازی سرگرم کننده و تعاملی. بر اساس ربات کف دوست داشتنی، این برنامه ویژگی های 12 سطح مختلف است که به تدریج سخت تر به عنوان پیشرفت کاربر را دریافت کنید. هر سطح به پایان رسیده است و به پاداش هیجان انگیز، ارائه مشوق هایی برای حتی جوانترین نویسان.

CA کودکان و نوجوانانn نیز زبان جهت خود را به عنوان حرکت زنبور عسل بدون جلو، عقب، چپ، و راست را بالا ببرد. تنظیم در یک محیط باغ آرامش بخش، این خواهد بود که بازی مناسب برای آنهایی که جوان سنین چهار و تا.

6. Cubetto می بازی کد Cubetto می

سیستم عامل: ربات های چوبی بهترین از آنجا که: در جهان پر از تکنولوژی و صفحه نمایش، پیدا کردن یک بازی است که عاری از این حال هنوز هم کودک می آموزد خود را به اصول برنامه نویسی ممکن است مانند یک بازی برنامه نویسی کودکان

کار غیر ممکن به نظر می رسد. در این جاست که Cubetto می جدا می ایستد. Cubetto می یک ربات های چوبی دوستانه است که از طریق یک در دنیای واقعی، شی ملموس به کودکان می آموزد اصول برنامه نویسی کامپیوتر است.

از طریق ماجراجویی و دست در بازی، Cubetto می اجازه می دهد تا بچه ها به دستکاری و لمس بلوک خود را در جهت ربات به کجا بروید. همچنین می توان با کتاب ها و نقشه خاص استفاده می شود، ارائه یک مثبت و همه جانبه تجربه بدون نیاز به یک برنامه یا دستگاه.

7. Osmo آلمان خدمات مشاوره برنامه نویسی جام جم

اسمز برنامه نویسی جام جم آرم

سیستم عامل: سیستم عامل iOS + بازی تخته

بهترین از آنجا که: هیچ کمبود تحقیقات ثابت می کند که موسیقی وجود دارد برای رشد کودک مفید است. ترکیب که با مزایای استفاده از برنامه نویسی و شما مطمئن شوید که یک بازی منحصر به فرد و مثبت در دست شما.

اسمز برنامه نویسی جام جم بازی بازی برنامه نویسی کودکان تخته جذاب است که قابلیت اتصال به نرم افزار IOS و اجازه می دهد تا بچه ها به ایجاد موسیقی خود را با دست بر روی بلوک های برنامه نویسی. قادر بودن به لحاظ جسمی تغییر بلوک برنامه نویسی در بازی تخته، حتی جوانترین نویسان در حال یادگیری چگونگی توالی و مشکل را حل کند. از طریق استفاده از موسیقی، بچه ها نیز می توانید ریتم، ملودی، هارمونی و توسعه.

تصاویر 8. آینده کدگذار هیجان زده

آینده کدگذار از Poppin تصاویر

سیستم عامل: برنامه نویسی مهارت های کیت بهترین از آنجا که: از ALEX اسباب بازی برای شما آورده است، تصاویر آینده کدگذار هیجان زده یک فعالیت جذاب است که موجب شکسته شدن تصاویر مختلف را به توالی از نمادها. بچه ها را به چالش کشیده برای ایجاد تصاویر با استفاده از کد.

با یک ابزار فنجان مکش منحصر به فرد، آنها را به چنگ کاشی و پاپ آنها را به موقعیت بر روی شبکه شامل توجه به هر عکس در کارت چالش خود را. بدون نیاز به استفاده از اینترنت و یا یک صفحه نمایش، این بازی را تشویق می کند تعیین توالی، حل مسئله، و بازی برنامه نویسی کودکان تفکر منطقی، همه برای کودکان سنین چهار و بیش از.

Love means teaching programming to children, I hope I can help you programming to children and teenagers.

Love means teaching programming to children, I hope I can help you programming to children and teenagers.