برای برنامه نویس شدن چه رشته ای باید خواند

برنامه نویسی کامپیوتر یک رشته حرفه ای داغ است، و با حقوق احتمالی تا 100000 دلار — رشته بدی برای ورود به آن نیست! در حالی که درست است که برخی برای برنامه نویس شدن چه رشته ای باید خواند از زبان های برنامه نویسی را می توان بدون آموزش رسمی تدریس کرد، اما مدرک هنوز یکی از بهترین راه ها برای ورود به این رشته است. نحوه تبدیل شدن به یک برنامه نویس کامپیوتر، مدارک و مهارت های مورد نیاز و مشاغل احتمالی را که می توانید در زیر بیابید، بررسی کنید.

چگونه یک برنامه نویس کامپیوتر شویم

1. از دبیرستان شروع کنید

شروع زودهنگام با دانش پایه کلیدی است. دوره هایی برای برنامه نویس شدن چه رشته ای باید خواند مانند جبر و علوم کامپیوتر را بگذرانید تا بلوک های ساختمانی برای خود ایجاد کنید تا بعداً مهارت های برنامه نویسی را بیاموزید.

2. نقش را بشناسید

منابع زیادی به صورت آنلاین وجود دارد که به شما کمک می کند تا در مورد نقش برنامه نویس رایانه بیشتر بدانید. سایت های شغلی مانند LinkedIn یا Glassdoor را بررسی کنید. سعی کنید با برنامه نویسان فعلی ارتباط برقرار کنید و برای برنامه نویس شدن چه رشته ای باید خواند یک مصاحبه اطلاعاتی با آنها برنامه ریزی کنید تا ایرانیان سایبر در مورد نحوه رسیدن آنها به جایی که اکنون هستند بیشتر بدانید.

3. بهترین آموزش برای شما

برنامه نویسان کامپیوتر دارای مدرک در علوم کامپیوتر، فناوری اطلاعات یا مهندسی کامپیوتر هستند. گزینه های دیگر برای برای برنامه نویس شدن چه رشته ای باید خواند مطالعه شامل گواهینامه ها یا بوت کمپ های کدنویسی است.

دریافت مدرک لیسانس:

بسیاری از کارفرمایان به مدرک لیسانس نیاز دارند. رشته های رایج برای برنامه نویسان کامپیوتر شامل ریاضیات، مهندسی، علوم کامپیوتر یا فناوری اطلاعات است.

موسسه فنی:

گزینه دیگر برای تحصیل رسمی از طریق یک موسسه فنی است که گواهی یا مدرک کاردانی را برای شما به ارمغان می آورد. در مقایسه با مدرک لیسانس، مهارت های تخصصی تری خواهید آموخت.

مدارک تحصیلی آنلاین:

اگر به دنبال گزینه های انعطاف پذیری یا مطالعه از خانه و آموزش رسمی هستید، مطالعه آنلاین ممکن است گزینه خوبی برای شما باشد. دانشگاه مردم برنامه های مدرک آنلاین بدون شهریه و معتبر ایالات متحده را در علوم کامپیوتر رشته برنامه نویسی ارائه می دهد. برای برنامه نویس شدن چه رشته ای باید خواند مدرک کاردانی یا لیسانس خود را از خانه به دست آورید و با حداقل سرمایه مالی یک برنامه نویس شوید.

Love means teaching programming to children, I hope I can help you programming to children and teenagers.

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.