کسب و کار خانگی برای نوجوانان با کامپیوتر

اگرچه شما باید افراد زیر را تقویت کنید ، کسب و کار خانگی برای نوجوانان با کامپیوتر رویدادهای ورزش های الکترونیکی در حال حاضر عرصه را پر کرده اند ، این یک شوخی نیست. Twitch و Facebook Gaming را بررسی کنید.

11. طراحی وب

افراد و شرکت ها هر روز وب سایت ها و صفحات فرود را راه اندازی می کنند. با داشتن برخی مهارت های اساسی می توانید این کار را برای آنها انجام دهید.

یادگیری وردپرس کسب و کار خانگی برای نوجوانان با کامپیوتر شروع خوبی برای طراحی وب و درک گزینه های مختلف مانند Wix است.

ارائه کمک به مردم برای راه اندازی و نگهداری سایت های خود یک کسب و کار است که تنها با پیشرفت دیجیتالی شدن جهان رشد خواهد کرد.

بسیاری از آموزش های طراحی وب رایگان به صورت آنلاین در دسترس است و یوتیوب یک منبع ارزشمند است.

12. یک برنامه ، بازی یا برنامه افزودنی Chrome ایجاد کنید

این برای همه مناسب نیست و تجربه کد نویسی iranian cyber را در کسب و کار خانگی برای نوجوانان با کامپیوتر بر خواهد داشت اما می تواند درآمد جدی برای شما به همراه داشته باشد.

ایجاد بازی برای اطلاعات دموگرافیک شما ممکن است به شما در دانستن آنچه می خواهید مزیت دهد ، بنابراین چشم خود را برای ایده ها باز نگه دارید.

سایت هایی مانند Bubble به شما امکان می دهد برنامه هایی بدون کد بسازید ، بنابراین اگر قبلاً ایده ای در ذهن دارید ، ممکن است شروع به کار کند.

13. مشاور رسانه های اجتماعی

اگر به طور مرتب از رسانه های اجتماعی کسب و کار خانگی برای نوجوانان با کامپیوتر استفاده می کنید ، مهارت هایی دارید که بسیاری از مشاغل می توانند از آن استفاده کنند ، به ویژه جمعیت قدیمی.

کمک به مشاغل کوچک و کارآفرینان برای درک رسانه های اجتماعی ، و همچنین ارسال استراتژی ها به نفع مالکان خواهد بود.

این امر به طور بالقوه می تواند منجر به حضور کسب و کار خانگی برای نوجوانان با کامپیوتر دائمی مدیر رسانه های اجتماعی شود.

Love means teaching programming to children, I hope I can help you programming to children and teenagers.